Dokuma etiket firmaları, Logolu Arma, Dokuma şerit üreticisi

DOKUMA ETİKET,
DOKUMA ŞERİT
ve FİRMA LOGOLU ARMA
İHTİYAÇLARINIZDA BİZİ ARAYINIZ.

SİNERJİ GRUP -ALKUR  ETİKET İMALAT  SANAYİİ

Ofis Adres: şirinevler mah. meriç sok. no:8/19 Bahçelievler -İSTANBUL-TURKEY

FABRİKA ADRES: ESKOOP SAN.  C5 BLOK NO:250  İKİTELLİ-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL

TEL-Whatsapp :0541-3112121 (Yusuf bey)
Tel:0212-503 66 00
Email: iecgrup@gmail.com

Dokuma etiket örnekleri

Dokuma etiket örnekleri

11  Dokuma şerit etiket imalatı, kendi markanız ile, şerit halinde logo, firma ismi, yada slogan yazımı ile ,istenilen uzunlukta  şerit etiket üretimi yapmaktayız.
woven_labels_12

Cırt cırtlı arma imalatı kendi bünyemizde olan dokuma makinelerinde dokunan armalar daha sonra özel olarak arkalarına tela yapıştırıldıktan sonra  lazer kesim  yapılır. Daha sonra lazer kesimden sonra erkek ve dişili cırt bant özel olarak üretilen armanın şeklinde lazer kesim yapılır ve cırt bantın dişi kısmın armanın arkasına yapıştırılır, erkek kısmı ise giysi üzerine uygulanır. Böyle olduğu içi kullanıcı istediği zaman cırtlı armasını çıkartıp yerine başka bir arma takabilir yada kendi armasının görünmesini istemediği durumlarda çıkartabilir ve gerekli durumlarda takabilir.

 

Cırt cırtlı arma
Cırt cırtlı arma

 

Firma logolu rozet imalatı ile, istenilen ölçülerde, istenilen şekillerde ve renklerde dokuma rozet yapmaktayız. Lazer kesim ile farklı şekillerde kesim yapılarak istenilen şekilde rozet imalatı yapabilmekteyiz.

Dokuma etiket imalatımızdan  videolar:

Dokuma etiket kalitesi, kullanılan ipliğin kalitesine bağlı olduğu gibi ayrıca etiketin dokunduğu  dokuma etiket makinesinin kalitesine de bağlıdır. Piyasada en çok kullanılan makineleri italyan, alman ve çin malı etiket makineleridir. Bunların içinden dokuma kalitesi en iyi olan makineler ise MÜLLER marka olan Alman malı dokuma etiket makineleridir. O nedenle etiket firmaları çok iyi olabilir, ustası çok iyi olabilir, tasarımcısı çok iyi olabilir fakat kullandıkları dokuma makinesi kaliteli değilse sonuçta dokunan etiketler kaliteli çıkmaya bilirler. Bunu bir zincir olarak düşünürsek, zincirin bütün halkalarının sağlam ve iyi kalitede olması gerekir. Bir halkanın zayıf olması sonuçta dokuma etiketin kalitesinin iyi olmamasına sepep olmaktadır. Bizim kullandığımız makinelerin çoğu  Alman malı  müller marka makinelerdir.

Ayrıca aynı imalat makinesinde kullanılan Çözgü ve atkı iplerinin kalınlıkları da etiket kalitesini etkilemektedir. Piyasada genellikle kullanılan çözgü ve atkı kalınlıkları 50-90 denye kalınlıklarıdır.  50 denyeden az olanlar 25-50 denye arası etiket kalitesi açısından saten etiket kategorisine girmektedir.  Saten etiketlerde kullanılan iplik kalınlıkları 35-50 denye arasıdır. Bu etiketler daha ince ve dokumaları daha sık olmaktadır.

Dokuma etiket iplikleri yüzde yüz polyesterden yapılmaktadır. İpliklerin kalınlıkları ve kalitesine göre dokunan etiketin kaliteside ortaya çıkmaktadır.
Damask etiketler, kabartmalı etiketler, sıcak kesim etiketler, yada katlama şekillerine göre etiketler ayrılmaktadırlar.

Logolu dokuma kemer  şeriti astarı imalatı,
Kemer astarı üreticileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kemer astarı firmaları arasında seçim yaparken bizi aramadan karar vermeyiniz.

logolu kemer astarı firmaları

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.

Bir cevap yazın