Dokuma yaka etiketi kdv oranı

Kısaca bilgi vermek gerekirse , saten etiket  veya dokuma etiketlerde kdv oranı %8 olarak hesaplanmaktadır.  Etiketlerinizi Online sipariş vereceğiniz zaman  kdv oranının yüzde sekiz olarak hesaplanmış olmasına dikkat ediniz.

Ucuzu dokuma etiket fiyatları almak isterseniz, genel piyasa itibariyle fiyatlar çok fark etmemektedir, fakat size ucuz etiket fiyatı veren firmalardan etiket tasarımın kaç sıklıkta imalat yapılacağını sormanızda fayda vardır.  Ankara, Gaziantep, Kayseri , Adana, Bursa gibi istanbul dan uzak illerde olabilirsiniz, eğer sadece tasarım üzerinden fiyat alırsanız aldığınız fiyatlar yanıltıcı olabilir. Net ucuz fiyat karşılaştırması yapmanız için üreticiye numune göndermeniz en mantıklı olandır.  Etiket imalatçıları , osmabey, Topkapı, Beylikdüzü, Adana, sA–Samsun,Ankara, Gaziantep, Kayseri gibi uzak illerde olsa bile bu bölgelere kolay bir şekilde hizmet verebilmektedir.

Bizde üretici olarak, takım elbise tag,bayan giyim, tshirt, gömlek, kravat, gibi birçok tekstil sektörü ürünleri için , Türkiye’nin her ilinde bulunan üretici firma için özel imalat yapıp kargo ile teslimat yaptırabilmekteyiz.

Yani, hangi ilde olduğunuz fark etmez, bize göndereceğiniz tasarım üzerinden size fiyat verebilir, bitmiş ürünlerinizi kargo ile teslimat yaptırabiliriz. Ortalam imalat süresi bir haftadır. email: iecgrup@gmail.com   whatsapp:05413112121 (Yusuf bey)

Bir cevap yazın